GERÇEK KONFORU ESTETİKLE BULUŞTURDUK

YAŞAM ALANLARINIZA KALİTE, ESTETİK VE KONFOR KATMAK ADINA YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM VE USTALIKLA,DÜNYA TRENDLERİNİ VE DEKORASYONDA EN SON TASARIMLARI EVİNİZE TAŞIYORUZ.

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz. Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.

TARİHÇE

KONFORLU YAŞAM ALANLARI YARATTIK

1999 yılından itibaren faaliyet gösteren; İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın bir çok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz... Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİN HİKAYESİ

TÜM ALANLARDA KONFOR SAĞLADIK

Çocuk odasından yemek ve yatak odası grubuna, koltuk takımlarından, uyku kalitesini en üst düzeyde sağlayan yataklara kadar her zevke ve yaş grubuna dokunan koleksiyonlarımız ile dekorasyonda farklılıklar yaratıyoruz.

GLOBAL KONFOR

Yenilikçi tarzımız ve yaşam alanlarına 'konfor' katan çizgimizi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz.

GLOBAL KONFOR