KONFORLU YAŞAM ALANLARI YARATTIK

1978 yılından itibaren faaliyet gösteren; İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz... Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz. Yaşam alanlarınıza kalite, tasarım ve konfor katmak adına yılların verdiği deneyim ve ustalıkla, dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları evinize taşıyoruz. Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya moda trendlerini yakından takip ederek sade modern ürün koleksiyonlarımızı dünyanın birçok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.

Konfor mağazalarımız; Ortalama 1500 m2 büyüklükte olan ve içerisinde yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, genç odaları ve shop in shop Konfor Yatak ürün portföyüne sahiptir

Konfor Yatak mağazalarımız da ortalama 150 m2 büyüklükte olan ve içerisinde yatak, baza, ve Konfor Mood ev tekstili ürün portföyümüz ile müşterilerimize güncel modern teknolojilerle mükemmel deneyimi yaşatıyoruz.

Konfor Mobilya olarak İzmir’in en büyük, devlete ait firmalardan sonra da sektörün ilk 3 firması arasındayız. 2020 yılında yaklaşık 25 Milyon Dolar ihracat hedefine ulaşarak sektörün en yüksek rakamlarında ilerlemeye devam edeceğiz. Konfor Mobilya olarak 1000'i aşkın uzman personelin görev yaptığı yaklaşık 60 bin m2'lik üretim tesisimizde farklı yaşam alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılayacak modern ürünlere hayat veriyoruz. Tasarım ve kalite çıtasını sürekli yükseltmek için Ar-Ge faaliyetleriyle trendlere yön veren Konfor Mobilya olarak markamıza yaptığımız yatırımlarla sektörün öncüsü oluyoruz. 2019 yılı içerisinde tescillenen Tasarım Merkezi’miz ve 35 yaş ortalamamız ile genç, dinamik ve kadın ağırlıklı çalışan ortalamamız ile her zaman fark yaratmak en büyük ilkemiz.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak olarak ürünlerimizi düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazarımızda, çevreye ve geleceğe duyarlı politikalarımızla müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin güvenli, sağlıklı, mutlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Sizleri; Önce Müşteri ilkesini başta tutarak, Konfor Ailemizi sağlıklı büyütmenin gururunu hep birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

FRANCHISE BAŞVURU

Güçlü bir büyüme stratejisini hayata geçirdik ve gelecekte sektörün öncüsü olmayı sürdürmek için gerekli tüm yatırımları yapmaya hazırız. Konfor Mobilya'nın bayi ağına katılarak, siz de sektörün en hızlı büyüyen markasının gücüne ortak olun!

GLOBAL KONFOR

Yenilikçi tarzımız ve yaşam alanlarına 'KONFOR' katan çizgimizi, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz.