WELLINGTON YATAK

Fresche Teknolojisi ile Hijyenik Uyku Ortamı

Isıl işlem uygulanarak üretilen Bonel yay sisteminin kullanıldığı Wellington yatak, uzun yıllar formunu koruyarak aynı eşsiz konforu size sunar. Çıkarılıp yıkanan uyku pedi ile daha temiz bir uyku ortamı yaratan Wellington, Thermobond elyaf katmanı ile yatak içinde kötü koku ve nem oluşumunu engeller.Sağlıklı Uykular

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. İçinde bulunan özel apre sayesinde kumaş anti-bakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Yatağınız Temiz Kalsın

Çıkarılabilir, yıkanabilir ince ped, temiz uyku ortamınızı yıllar boyu korumanızı sağlar.

Eşsiz Konfor, Benzersiz Destek

Ekstra konfor katmanı, çelik yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği arttırır ve omurgaya en doğru desteğin verilmesini sağlar.

Yıpranmayan Konfor

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış Bonel yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR