WELLINGTON YATAK

Fresche Teknolojisi ile Hijyenik Uyku Ortamı

Isıl işlem uygulanarak üretilen Bonel yay sisteminin kullanıldığı Wellington yatak, uzun yıllar formunu koruyarak aynı eşsiz konforu size sunar. Çıkarılıp yıkanan uyku pedi ile daha temiz bir uyku ortamı yaratan Wellington, Thermobond elyaf katmanı ile yatak içinde kötü koku ve nem oluşumunu engeller.Sağlıklı Uykular

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. İçinde bulunan özel apre sayesinde kumaş anti-bakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Yatağınız Temiz Kalsın

Çıkarılabilir, yıkanabilir ince ped, temiz uyku ortamınızı yıllar boyu korumanızı sağlar.

Eşsiz Konfor, Benzersiz Destek

Ekstra konfor katmanı, çelik yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği arttırır ve omurgaya en doğru desteğin verilmesini sağlar.

Yıpranmayan Konfor

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış Bonel yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur.

TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür; Üstelik İkinci Ürün Etiketin Yarısı Kampanyası 1-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet. Kampanya Pegal, Titus Set ve Konfor Mood ürün gruplarında geçerli değildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR