SOMERSET YATAK

Özel Bir Yatak, Özel Bir Uyku

Lateks konfor katmanına sahip Somerset yatağın mükemmel esnekliği, vücudun doğal uyku hareketlerini rahatça sergilemesine olanak verir. Doğal esnekliği ve elastikiyeti sayesinde vücuda uyum sağlayan Lateks, uykuda omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve optimum destek sunar. İstenildiğinde çıkarılıp temizlenebilir kılıfı ile de her zaman temiz kalır.Omurganıza Doğal Destek! Kauçuk ağacı sütünden elde edilen ve doğal bir malzeme olan Lateks, yüksek elastikiyet özelliği sayesinde vücuda doğru desteği sunarak omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve basınç dağılımı yaparak eklem ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Hava sirkülasyonu sağlayarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Uzun Yıllar Aynı Ferahlık,

Koruyucu kılıf, yatağınızın uzun yıllar ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar ve çıkarılıp yıkanabilir olması ile daha temiz bir uyku ortamı sunar.

TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür; Üstelik İkinci Ürün Etiketin Yarısı Kampanyası 01.01.2019 - 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet. Kampanya Pegal, Titus Set ve Konfor Mood ürün gruplarında geçerli değildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR