SOMERSET YATAK

Özel Bir Yatak, Özel Bir Uyku

Lateks konfor katmanına sahip Somerset yatağın mükemmel esnekliği, vücudun doğal uyku hareketlerini rahatça sergilemesine olanak verir. Doğal esnekliği ve elastikiyeti sayesinde vücuda uyum sağlayan Lateks, uykuda omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve optimum destek sunar. İstenildiğinde çıkarılıp temizlenebilir kılıfı ile de her zaman temiz kalır.Omurganıza Doğal Destek! Kauçuk ağacı sütünden elde edilen ve doğal bir malzeme olan Lateks, yüksek elastikiyet özelliği sayesinde vücuda doğru desteği sunarak omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve basınç dağılımı yaparak eklem ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Hava sirkülasyonu sağlayarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Uzun Yıllar Aynı Ferahlık,

Koruyucu kılıf, yatağınızın uzun yıllar ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar ve çıkarılıp yıkanabilir olması ile daha temiz bir uyku ortamı sunar.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ekstra %10 indirim kampanyası 30.05.2019-30.06.2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlardan etiketin yarısı indirimi yapılmış olup %10 indirim dahil edilmemiştir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR