SOMERSET YATAK

Özel Bir Yatak, Özel Bir Uyku

Lateks konfor katmanına sahip Somerset yatağın mükemmel esnekliği, vücudun doğal uyku hareketlerini rahatça sergilemesine olanak verir. Doğal esnekliği ve elastikiyeti sayesinde vücuda uyum sağlayan Lateks, uykuda omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve optimum destek sunar. İstenildiğinde çıkarılıp temizlenebilir kılıfı ile de her zaman temiz kalır.Omurganıza Doğal Destek! Kauçuk ağacı sütünden elde edilen ve doğal bir malzeme olan Lateks, yüksek elastikiyet özelliği sayesinde vücuda doğru desteği sunarak omurganın doğal eğriliğinin korunmasını sağlar ve basınç dağılımı yaparak eklem ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Hava sirkülasyonu sağlayarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Uzun Yıllar Aynı Ferahlık,

Koruyucu kılıf, yatağınızın uzun yıllar ilk günkü gibi temiz kalmasını sağlar ve çıkarılıp yıkanabilir olması ile daha temiz bir uyku ortamı sunar.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR