NXTGEN VERTISOFT YATAK

İlk Günkü Konforla

NXTGEN Vertisoft yatak, vücut sıcaklığına ve ağırlığına göre tepki veren Visco konfor katmanı ile omurganızın şeklini alarak size özel bir uyku sunar. Özel ipliklerle üretilen doğal Linen kumaşı ile lüksü ve şıklığı sizinle buluşturan NXTGEN Vertisoft, sıradan yaylara göre %36 daha fazla yaya sahip VertiNova® yay sistemi sayesinde uykunuzun kesintisiz olmasını sağlar.Linen Kumaş Teknolojisi

Özel olarak üretilen ve kalitesiyle diğer materyallerden kolayca ayırt edilebilen Linen kumaş, lüksün ve konforun muhteşem birleşimini yatağınıza getiriyor.

Yatağınız Sizi Hatırlasın!

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Daha Çok Yay, Eşsiz Konfor

VertiNova® yay sistemi, en son teknolojilerle geliştirilmiş bir açık yay sistemidir ve muadillerine göre farklı vücut ağırlıklarına çok daha iyi bir şekilde uyum sağlar. VertiNova® sıradan yay karkaslarına göre %36 daha fazla yay içerdiği için mükemmel destek verir. Kenarları güçlendirilmiş VertiNova® yay sistemi yatağın kenarlar dahil tüm yüzeyinde konforlu bir uyku yüzeyi sunar. Daha fazla noktada vücuda destek vererek daha konforlu bir uyku yüzeyine sahiptir.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR