NXTGEN VERTILIVE YATAK

Deniz Ferahlığında Uykular

NXTGEN Vertilive’in Algua teknolojisine sahip kumaşı, deniz yosunlarından gelen doğallıkla sizi ferah bir uyku ortamıyla buluşturur ve günün stresinden uzaklaşmanızı sağlar. Konfor Yatak’a özel VertiNova® yay sistemi ile omurganızı daha fazla destekler ve daha geniş bir uyku yüzeyi sunar.Uykuda Deniz Etkisi

Algua kumaş teknolojisinde doğal alg ekstresi içinde bulunan mikrokapsüller sürtünme ile açılır ve deniz vitamini moleküllerini ortaya çıkararak gece boyu ferah bir uyku ortamı oluşturur.

Yumuşacık Uykular

Nxtgen Vertilive’in özel desenlere sahip modern örme kumaşı, esnek yapısıyla konforunuzu arttırır.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Daha Çok Yay, Eşsiz Konfor

VertiNova® yay sistemi, en son teknolojilerle geliştirilmiş açık bir yay sistemidir ve muadillerine göre farklı vücut ağırlıklarına çok daha iyi bir şekilde uyum sağlar. VertiNova® sıradan yay karkaslarına göre %36 daha fazla yay içerdiği için mükemmel destek verir. Kenarları güçlendirilmiş VertiNova® yay sistemi yatağın kenarlar dahil tüm yüzeyinde konforlu bir uyku yüzeyi sunar. Daha fazla noktada vücuda destek vererek daha konforlu bir uyku yüzeyine sahiptir.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR