NXTGEN VERTIFRESH YATAK

Dinlendirici Uykunun Formülü

Açık yay yapısı sayesinde dinlendirici ve deliksiz bir uyku için geliştirilen VertiNova® yay sistemine sahip NXTGEN Vertifresh yatak, uyku esnasında omurgaya aktif destek verirken, örme kumaşının narin dokusu ile sizi uzun yıllar vazgeçemeyeceğiniz bir konforla buluşturuyor.Sağlıklı Uykular

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. İçinde bulunan özel apre sayesinde kumaş anti-bakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Farklı Mevsimler, Farklı Teknolojiler

Bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar.

Daha Çok Yay, Eşsiz Konfor

VertiNova® yay sistemi, en son teknolojilerle geliştirilmiş açık bir yay sistemidir ve muadillerine göre farklı vücut ağırlıklarına çok daha iyi bir şekilde uyum sağlar. VertiNova® sıradan yay karkaslarına göre %36 daha fazla yay içerdiği için mükemmel destek verir. Kenarları güçlendirilmiş VertiNova® yay sistemi yatağın kenarlar dahil tüm yüzeyinde konforlu bir uyku yüzeyi sunar. Daha fazla noktada vücuda destek vererek daha konforlu bir uyku yüzeyine sahiptir.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR