NXTGEN VERTIFRESH YATAK

Dinlendirici Uykunun Formülü

Açık yay yapısı sayesinde dinlendirici ve deliksiz bir uyku için geliştirilen VertiNova® yay sistemine sahip NXTGEN Vertifresh yatak, uyku esnasında omurgaya aktif destek verirken, örme kumaşının narin dokusu ile sizi uzun yıllar vazgeçemeyeceğiniz bir konforla buluşturuyor.Sağlıklı Uykular

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. İçinde bulunan özel apre sayesinde kumaş anti-bakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Farklı Mevsimler, Farklı Teknolojiler

Bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken, diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar.

Daha Çok Yay, Eşsiz Konfor

VertiNova® yay sistemi, en son teknolojilerle geliştirilmiş açık bir yay sistemidir ve muadillerine göre farklı vücut ağırlıklarına çok daha iyi bir şekilde uyum sağlar. VertiNova® sıradan yay karkaslarına göre %36 daha fazla yay içerdiği için mükemmel destek verir. Kenarları güçlendirilmiş VertiNova® yay sistemi yatağın kenarlar dahil tüm yüzeyinde konforlu bir uyku yüzeyi sunar. Daha fazla noktada vücuda destek vererek daha konforlu bir uyku yüzeyine sahiptir.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR