NXTGEN VALENCY YATAK

Daha Sağlıklı Uykular

NXTGEN Valency’de kullanılan, sonsuz yay sistemi olan CC3® ile yatağınız uzun yıllar size benzersiz bir uyku sunar. Bakterilere karşı doğal yöntemlerle savaşan özel kumaşı ise tertemiz ve güvenilir bir uyku ortamı oluşturur.Uyku Konforu

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. Yatakta kullanılan kumaş antibakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Şıklığı Hissedin

Esnek yapısı ve şık desenleriyle Nxtgen Valency yatağa özel dokuma kumaş, yumuşacık bir uyku sunar.

Omurgaya Teknoloji Dokunuşu

Ekstra konfor katmanı, üretiminde kullanılan farklı geometride sünger katmanlarıyla uyku esnasında omurgaya ekstra destek sağlayarak daha konforlu bir uyku ortamı yaratır.

En Sessiz Uyku Deneyimi

Konfor Yatak ve Leggett & Platt işbirliği ile tasarlanan yeni nesil düğümsüz ve sonsuz CC3® yay sistemi mükemmel yaylanma hissini sessiz bir şekilde sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanıma ve yüksek mukavemete sahiptir. Sıradan yaylara göre iki kat daha fazla yay ve daha fazla yüzey alanı sunarak vücuda optimum destek sunar. Hava sirkülasyonu sağlayarak daha serin bir uyku ortamı sağlar.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR