NXTGEN SERENITY YATAK

Doğanın Gücü Yatağınızda

NXTGEN Serenity yatakta kullanılan Solace™ yay sistemi, vücudu yumuşak karşılayan ve giderek artan destek sağlayarak farklı vücut tiplerine farklı destek sunar ve uykuyu kişiye özel hale getirir.Hijyenik Uyku Ortamı

Fresche Kumaş Teknolojisi, anti-bakteriyel özelliği ile bakterilere, mantarlara ve ev tozu akarlarına karşı çevre dostu bir çözümdür. Yatakta kullanılan kumaş anti-bakteriyel özelliğini yıllarca kaybetmez, hijyenik bir ortam yaratır.

Dokuma Kumaşın Estetiği

Serenity yatağa özel motif tasarımı ve üretim şekli ile yatak odanıza yepyeni bir şıklığı ve zarif bir görünümü taşır.

Visco Blue İle Serin Bir Uyku

Visco jel katman, serinletici etkisi ile sabit uyku sıcaklığı sağlar ve optimum hava akışı ile yeni bir uyku deneyimini garanti eder.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

İnovatif tasarımı ve farklı geometrisiyle vücudu yumuşak karşılayan Solace™ yay sistemi giderek artan destek sağlayarak farklı vücut tiplerine farklı destek sağlar ve kişiye özel destek sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanıma ve yüksek mukavemete sahiptir. Tek tek paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız hareket eder, dolayısıyla hiçbir yayın performansı ve sunduğu destek yanındaki yaydan etkilenmez. Bu sayede eşler birbirinin uyku dönüşlerinden rahatsız olmaz.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ekstra %10 indirim kampanyası 30.05.2019-30.06.2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlardan etiketin yarısı indirimi yapılmış olup %10 indirim dahil edilmemiştir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR