NXTGEN QUINNY YATAK

Bulutların Üzerinde Uyku

Kuş tüyü konfor katmanına sahip NXTGEN Quinny yatağın size sunduğu mükemmel rahatlık hissi ile kendinizi özel hissedeceksiniz. NXTGEN Quinny yatağın örme kumaşı yatak odanıza zarif bir görümü getirirken Active Support Teknolojisi ile güne dinlenmiş bir şekilde uyanacaksınız.Tertemiz Uyku Ortamı

Actipro teknolojisinde probiyotikler kullanılarak kumaş üzerinde kötü bakterilerin oluşması doğal yolla engellenir. Actipro teknolojisi, yatak kumaşında kötü koku ve akar oluşumunu engelleyerek doğal bir temizlik sunar.

Yumuşacık Uykular

Nxtgen Quinny’nin yumuşacık özel örme kumaşı, uyku konforunuzu arttırmaya yardımcı olur.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

İnovatif tasarımı ve farklı geometrisiyle vücudu yumuşak karşılayan Solace™ yay sistemi giderek artan destek sağlayarak farklı vücut tiplerine farklı destek sağlar ve kişiye özel destek sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanıma ve yüksek mukavemete sahiptir. Tek tek paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız hareket eder, dolayısıyla hiçbir yayın performansı ve sunduğu destek yanındaki yaydan etkilenmez. Bu sayede eşler birbirinin uyku dönüşlerinden rahatsız olmaz.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR