NXTGEN MILFORD YATAK

Doğallığın Teknolojiyle Eşsiz Birleşimi

NXTGEN Milford, Konfor Yatak ve Leggett & Platt işbirliği ile geliştirilen Solace™ yay sistemiyle kişiye özel destek sunarken, kullanılan Lateks konfor katmanıyla doğal bir uyku ortamı sağlar.Dokuma Kumaşın Estetiği

Özel üretim şekli ile yatak odanıza yepyeni bir şıklık katan Milford’un dokuma kumaşı, hava alan yapısı ile yatağınızın hava sirkülasyonu yapmasını sağlar.

Omurganıza Doğal Destek!

Kauçuk ağacı sütünden elde edilen doğal bir malzeme olan Lateks yüksek elastikiyet özelliği sayesinde doğru desteği sağlayarak omurganın doğal eğriliğini korurken basınç dağılımı da yaparak eklem ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Hava sirkülasyonu sağlayarak rahat bir uyku ortamı oluşturur.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

İnovatif tasarımı ve farklı geometrisiyle vücudu yumuşak karşılayan Solace™ yay sistemi giderek artan destek sağlayarak farklı vücut tiplerine farklı destek sağlar ve kişiye özel destek sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanıma ve yüksek mukavemete sahiptir. Tek tek paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız hareket eder, dolayısıyla hiçbir yayın performansı ve sunduğu destek yanındaki yaydan etkilenmez. Bu sayede eşler birbirinin uyku dönüşlerinden rahatsız olmaz.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR