NXTGEN ELEANOR YATAK

Vazgeçilmez Uygu Deneyimi

Konfor Yatak için özel olarak geliştirilen yeni nesil sonsuz yay sistemi; CC3® ile geliştirilen NXTGEN Eleanor yatak, uzun yıllar formunu kaybetmez ve doğal Coco konfor katmanıyla doğanın gücünü yatağınıza taşır.Dokuma Kumaşın Estetiği

Eleanor yatak için özel tasarlanan ve şık desenleriyle göz dolduran dokuma kumaş, şıklığı yatak odanıza taşır.

En Konforlu Uyku Hali

Çıkarılabilir kalın uyku pedi ekstra konfor sağlar.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Hindistan Cevizinin Dinlendirici ve Dengeleyici Etkisi

Hindistan cevizi kabuğundan elde edilen, doğal bir malzeme olan Coco Keçe, nem yönetimi yapar ve basıncın yatağa doğru dağıtılmasını sağlayarak vücuda doğru desteği verip yorgunluğu azaltıcı etki yaratır.

En Sessiz Uyku Deneyimi

Konfor Yatak ve Leggett & Platt işbirliği ile tasarlanan yeni nesil düğümsüz ve sonsuz CC3® yay sistemi mükemmel yaylanma hissini sessiz bir şekilde sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanma ve yüksek mukavemete sahiptir. Sıradan yaylara göre iki kat daha fazla yay ve daha fazla yüzey alanı sunarak vücuda optimum destek sunar. Hava sirkülasyonu sağlayarak daha serin bir uyku ortamı sağlar.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ekstra %10 indirim kampanyası 30.05.2019-30.06.2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlardan etiketin yarısı indirimi yapılmış olup %10 indirim dahil edilmemiştir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR