NXTGEN CASSLEY YATAK

Uykun Sana Özel

Her defasında kendinizi özel hissedeceğiniz, kusursuz bir el işçiliğiyle üretilen uyku pedine ve kuş tüyü konfor katmanına sahip “NXTGEN Cassley” yatağın sunduğu eşsiz uyku ortamı ile güne güzel bir başlangıç yapacaksınız. Tek tek paketlenip birbirinden bağımsız hareket etmesi sağlanan ve bu sayede omurganın yapısını koruyan Solace™ yay sistemi ile uyku deneyiminiz artık size özel.Şıklığı Hissedin

Esnek yapısı ve şık desenleriyle Nxtgen Cassley yatağa özel örme kumaş, yumuşacık bir uyku sunar.

Güzel Bir Uyku Ustalık İster

El işçiliği ile üretilen ve dolgu malzemesiyle ekstra kalınlaştırılan uyku pedi ile uyku ortamınız artık çok daha konforlu, çok daha sağlıklı.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

İnovatif tasarımı ve farklı geometrisiyle vücudu yumuşak karşılayan Solace™ yay sistemi giderek artan destek sağlayarak farklı vücut tiplerine farklı destek sağlar ve kişiye özel destek sunar. Isıl işlem uygulanarak üretilmiştir ve uzun yıllar dayanıma ve yüksek mukavemete sahiptir. Tek tek paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız hareket eder, dolayısıyla hiçbir yayın performansı ve sunduğu destek yanındaki yaydan etkilenmez. Bu sayede eşler birbirinin uyku dönüşlerinden rahatsız olmaz.

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR