NXTGEN CASSLEY YATAK

Uykun Sana Özel

Her defasında kendinizi özel hissedeceğiniz, kusursuz bir el işçiliğiyle üretilen uyku pedine ve kuş tüyü konfor katmanına sahip “NXTGEN Cassley” yatağın sunduğu eşsiz uyku ortamı ile güne güzel bir başlangıç yapacaksınız. Tek tek paketlenip birbirinden bağımsız hareket etmesi sağlanan ve bu sayede omurganın yapısını koruyan özel yay sistemi ile uyku deneyiminiz artık size özel.Şıklığı Hissedin

Esnek yapısı ve şık desenleriyle Nxtgen Cassley yatağa özel örme kumaş, yumuşacık bir uyku sunar.

Güzel Bir Uyku Ustalık İster

El işçiliği ile üretilen ve dolgu malzemesiyle ekstra kalınlaştırılan uyku pedi ile uyku ortamınız artık çok daha konforlu, çok daha sağlıklı.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Doğru Destek, Mükemmel Konfor

Dinlenmiş Bir Vücudun Sırrı

Active Support Teknolojisi, yatakta bulunan yaylar arasında yüksek hava dolaşımı sağlayarak daha serin bir uyku ortamı yaratır ve uyku halindeyken kaslarınızın doğal bir şekilde gevşemesini sağlayarak yeni güne dinlenmiş bir biçimde başlamanıza yardımcı olur.

%30:

Konfor Mobilya’da “%40'a Varan Dolu Dolu İndirim Kampanyası” 01.05.2021-30.06.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.