NEUVI YATAK

Kusursuz ve dinlendirici bir uykunun sırrı ayrıntılarda saklıdır. Sizi ipeksi bir yumuşaklıkla saran Doucinelle Peluş kumaşı ve terlemenizi önleyen Thermobond elyafı ile Neuvi yatak, kesintisiz bir uyku sağlayacak. 5 Bölgeli Pocket yay teknolojisi ile tam anlamıyla vücudunuza uyum gösteren Neuvi yatak ile benzersiz bir uyku deneyimi yaşayacaksınız.Uykunuza Yumuşacık Bir Dokunuş

Yumuşak dokulu özel bir kumaş olan Doucinelle kumaş gece boyu ekstra bir rahatlık hissi verir ve kolay kuruyabilme özelliğiyle nem transferi sağlayarak uyku bölünmelerinin önüne geçer.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Beş Bölgeye Ayrılan Destek

Vücudun 5 ayrı bölgesine farklı sertliklerde yaylar ile farklı destek sunan 5 Bölgeli Pocket Yay Teknolojisi, omurgaya optimum destek sunar. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız çalışır ve eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini önler.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR