LYNTON YATAK

Lynton yatak, Sanitized kumaş teknolojisiyle bakterileri yatağınızdan uzak tutarak sizin için hijyenik bir ortam oluşturur. Zamanla oluşan kokuları ve lekeleri de gideren Sanitized kumaş, ferah ve temiz bir hava yaratacak. Vücudu birçok noktadan destekleyen yay teknolojisine sahip Lynton yatak uykuda benzersiz bir rahatlama hissi yaratacak.Lekelere ve Kokulara Son

Sanitized Kumaş Teknolojisi, hijyenik koruma sağlayarak bakterilerin ve mantarların gelişimini ve büyümesini etkin bir şekilde önler. Bunun yanında Sanitized® lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını giderir.

Eşsiz Konfor, Benzersiz Destek

Ekstra konfor katmanı, çelik yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği arttırır ve omurgaya en doğru desteğin verilmesini sağlar.

Multi Yay Teknolojisinin Gücü

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış çelik yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur. Yayların çapları daha küçük ve m² başına düşen yay sayısı klasik yaylara göre daha fazla olduğu için daha yüksek dayanım ve omurgaya daha fazla destek sağlar.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 16.09.2019-31.12.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR