Ludlow Yatak

Ludlow yatak kumaşında kullanılan HyCare teknolojisi ile bakterilere ve toz akarlarına karşı her zaman tertemiz bir uyku ortamı sizi bekliyor. Thermobond elyafının sağladığı hava geçirgenliği ile nemi ve kötü kokuları engeller. Örme kumaşa sahip Ludlow, aradığınız konforu ve şıklığı yatak odanıza taşıyacak.Hijyen İçin Etkin Teknoloji

Yatak, sıcak ve nemli bir ortam olduğundan toz akarları için ideal üreme alanıdır. Toz akarları kolayca çoğalabilir, bu da alerjen konsantrasyonunun artmasına ve kötü kokuların oluşmasına neden olabilir. HyCare Kumaş Teknolojisi, ev tozu akarlarına karşı çözüm sunan ve böylece yatağın temizliğine yardımcı olan anti-bakteriyel bir teknolojidir.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı kaliteli ve kesintisiz bir uyku sunar.

Multi Yay Teknolojisinin Gücü

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış çelik yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur. Yayların çapları daha küçük ve m² başına düşen yay sayısı klasik yaylara göre daha fazla olduğu için daha yüksek dayanım ve omurgaya daha fazla destek sağlar.

TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür; Üstelik İkinci Ürün Etiketin Yarısı Kampanyası 01.01.2019 - 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet. Kampanya Pegal, Titus Set ve Konfor Mood ürün gruplarında geçerli değildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR