Leopold Yatak

Uykularınıza İpek Dokunuşu

Farklı yüksekliklerde iki katlı Pocket yay teknolojisi ile omurgaya daha fazla destek sunan Çift Katlı Pocket yay teknolojisine sahip Leopold yatak, uyku kalitenizi arttırıp günün yorgunluğunu atmanızı sağlar. Ekstra konfor katmanı ve Real Silk kumaş teknolojisiyle ipeğin doğal ve yumuşak dokusu size gece boyu istediğiniz rahatlığı sunar.İpeksi Yumuşaklık

İpek, zamansız cazibesi, konforu ve ışıltısıyla her zaman vazgeçilmez bir malzeme olmuştur. İpeğin doğal ve yumuşak dokusuna sahip Real Silk Kumaş Teknolojisi, gece boyu ferah ve konforlu bir uyku sunar.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Konforunuzu İkiye Katlayın

Farklı yüksekliklerde iki ayrı Pocket yay teknolojisinin birlikte kullanılması ile hava sirkülasyonunu sağlar ve farklı vücut tipleri için omurgaya optimum destek sunar. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız çalışır, dolayısıyla eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini önler.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ekstra %10 indirim kampanyası 30.05.2019-30.06.2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlardan etiketin yarısı indirimi yapılmış olup %10 indirim dahil edilmemiştir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR