LENOY YATAK

Doğanın Dinlendirici Etkisi

Hindistan cevizinden elde edilen Coco Konfor katmanıyla nemi uyku ortamınızdan uzak tutan Lenoy yatak, Pocket yay teknolojisi ile omurganıza ihtiyacı olan desteği sunar. Lenoy yatağın özel dokuma kumaşı, sizi ekstra konforla buluşturarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.Dokuma Kumaşın Estetiği

Lenoy yatağa özel şık desenlere ve zarif bir dokuya sahip dokuma kumaş, yatak odanıza estetik bir görünüm getirecek.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Hindistan Cevizinin Dinlendirici ve Dengeleyici Etkisi

Hindistan cevizi kabuğundan elde edilen, doğal bir malzeme olan Coco Keçe, nem yönetimi sağlar ve basıncın yatağa doğru dağıtılmasını sağlayarak vücuda doğru desteği verip yorgunluğu azaltıcı etki yaratır.

Benzersiz Destek, Sonsuz Konfor

Tek tek paketlenmiş yaylar, kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku dönüşlerinden eşlerin rahatsızlığını minimuma indirger.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR