LENOY YATAK

Doğallığın Gücü...
Hindistan cevizi, besin olarak en lezzetli meyvelerden bir tanesidir. Özellikle kabuğunda bulunan liflerin birçok hastalığa iyi geldiği ve yorgunluğu azalttığı ile ilgili veriler mevcuttur. Konfor Lenoy doğal yapısı gereği, çocuklar ve orta yaş üstü kişiler için tercih edilebilecek, neme dayanıklı bir üründür. Hindistan cevizi kabuğunun dışındaki liflerin deniz suyu ile ayrıştırılması ile elde edilir. Sağlam yapısı sayesinde geniş bir kullanım alanı olan bu lifler yatak iç malzemesi olarak kullanımının yanı sıra başka pek çok alanda da kullanılmaktadır. Halı, halat ve paspas gibi. Dayanıklı ve %100 doğaldır. Bunun dışında 5.0 % - 6.0 % arasında değişen pH değeri, düşük hacmi ve yüksek su tutma kapasitesi (ağırlığının 9 katı) nemden etkilenmemesi, nem barındırmaması ve eşit basınç dağıtma özelliği sayesinde sürekli destekleyici özelliği vardır.
Uzanın ve rahatlayın.!
Hem sıcak hem de soğuk iklim koşullarına uygun, yüksek hava sirkülasyonu sağlar. Konfor Yatakları rahat ve kaliteli bir uyku için özel tasarlanmıştır. Konfor Lenoy Yatak'ta kullanılan dantel bordür detayı, yatağınıza şık ve estetik bir görünüm katar.

KDV DAHİL: TL

Eylül Kampanyası 01.09.2018-30.09.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Belirtilen fiyatlar eylül ayına özel nakitte %20 indirimli fiyatlardır. Fiyatlara KDV dahildir. Diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR