HELSTON YATAK

Bonel yay sistemi ve çift taraflı kullanım imkanı ile yıllarca aynı eşsiz rahatlığı size sunan Helston yatak, omurganızı destekler ve vücudunuzun dinlenmeseni sağlar. Helston yatak, Sanitized Kumaş Teknolojisi ile leke ve koku oluşumunu engeller, sağlıklı uyku ortamınızı uzun yıllar korur.Lekelere ve Kokulara Son

Sanitized Kumaş Teknolojisi, hijyenik koruma sağlayarak bakteri ve mantarların gelişimini ve büyümesini etkin bir şekilde önler. Bunun yanında Sanitized® lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını giderir.

Eşsiz Konfor, Benzersiz Destek

Ekstra konfor katmanı, farklı geometride sünger katmanlarıyla yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği arttırır ve omurgaya en doğru desteği sunar.

Yıpranmayan Konfor

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış Bonel yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur.

TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür; Üstelik İkinci Ürün Etiketin Yarısı Kampanyası 01.01.2019 - 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet. Kampanya Pegal, Titus Set ve Konfor Mood ürün gruplarında geçerli değildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR