ESPERAR YATAK

Visco Teknolojisi ile Kaliteli Uyku

Vücudun doğal eğrisini destekleyen Pocket yay teknolojisine ve vücut ağırlığına anında tepki veren Visco süngere sahip Esperar yatak, kaslarınızı gece boyu dinlendirerek yeni güne zinde başlamanızı sağlayacak.Yumuşacık Uykular

Esperar yatağın kendine özel tasarıma sahip örme kumaşı, narin dokusuyla uyku konforunuzu arttırmaya yardımcı olur.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Yatağınız Sizi Hatırlasın!

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Benzersiz Destek, Sonsuz Konfor

Paketlenerek işlevselliği arttırılan yaylarla vücudun ideal duruşunu destekleyerek kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku dönüşlerinden eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR