ESPERAR YATAK

Visco Teknolojisi ile Kaliteli Uyku

Vücudun doğal eğrisini destekleyen Pocket yay teknolojisine ve vücut ağırlığına anında tepki veren Visco süngere sahip Esperar yatak, kaslarınızı gece boyu dinlendirerek yeni güne zinde başlamanızı sağlayacak.Yumuşacık Uykular

Esperar yatağın kendine özel tasarıma sahip örme kumaşı, narin dokusuyla uyku konforunuzu arttırmaya yardımcı olur.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Yatağınız Sizi Hatırlasın!

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Benzersiz Destek, Sonsuz Konfor

Paketlenerek işlevselliği arttırılan yaylarla vücudun ideal duruşunu destekleyerek kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku dönüşlerinden eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

%30:

Konfor Yatak’ta “Dolu Dolu Kış İndirimi” 01.12.2020-31.01.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Konfor Yatak ev tekstili hediye çeki kampanyası dahilinde aynı mağazadan ve tek seferde yapılacak olan her 1.500TL’lik yatak alışverişine için 100TL’lik renkli ev tekstili hediye çeki verilecektir. Jasper Yatak kampanya dışıdır. Kazanılan indirim kuponları birleştirilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.