BRENT YATAK

Vücut sıcaklığına ve ağırlığına göre şekil alan Visco süngerden oluşan Brent yatak, Visco’nun hareketleri absorbe eden yapısıyla eşinizin dönüşlerini size hissettirmeyerek kesintisiz bir uyku vaat ediyor. Özel dokulu kumaşı ile uyku anında konforunuzu arttıran Brent yatak, yıkanabilir koruyucu kılıfı ile yatağınızı istediğiniz an temizleme olanağı sunuyor.Yatağınız Sizi Hatırlasın!

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Uzun Yıllar Aynı Ferahlık

Koruyucu kılıf, yatağınızın uzun yıllar ilk günkü temiz kalmasını sağlar ve çıkarılıp yıkanabilir olması ile daha temiz bir uyku ortamı sunar.

TL

Konfor’dan Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Kampanyası 07.05.2019 - 30.06.2019 tarihleri arasında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Ekstra %10 indirim kampanyası 30.05.2019-30.06.2019 tarihleri arasında seçili ürünlerde geçerlidir. Belirtilen fiyatlardan etiketin yarısı indirimi yapılmış olup %10 indirim dahil edilmemiştir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız..

BANA EN YAKIN KONFOR