BRENT YATAK

Vücut sıcaklığına ve ağırlığına göre şekil alan Visco süngerden oluşan Brent yatak, Visco’nun hareketleri absorbe eden yapısıyla eşinizin dönüşlerini size hissettirmeyerek kesintisiz bir uyku vaat ediyor. Özel dokulu kumaşı ile uyku anında konforunuzu arttıran Brent yatak, yıkanabilir koruyucu kılıfı ile yatağınızı istediğiniz an temizleme olanağı sunuyor.Yatağınız Sizi Hatırlasın!

Hafızalı sünger olarak da bilinen Visco Elastik sünger, vücut sıcaklığı ve ağırlığına göre tepki verip vücudun şeklini alır. Basınç indirgeme özelliği sayesinde uyku hareketlerini azaltır ve daha konforlu bir uyku sağlar.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Uzun Yıllar Aynı Ferahlık

Koruyucu kılıf, yatağınızın uzun yıllar ilk günkü temiz kalmasını sağlar ve çıkarılıp yıkanabilir olması ile daha temiz bir uyku ortamı sunar.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR