BRECON YATAK

5 Bölgeli Pocket yay teknolojisi ile vücudunuzun beş ayrı bölgesine farklı sertliklerde destek uygulayan Brecon yatak, omurganızı ve eklemlerinizi rahatlatarak mümkün olan en iyi şekilde dinlenmenizi sağlar. Adaptive kumaş teknolojisi ile sıcaklık değişimlerine anlık tepki veren Brecon yatak, daha kuru ve serin bir ortamda uyumanız için tasarlanmıştır.Kişiye Özel Uyku İklimi

Adaptive, sıcaklık değişimlerine dinamik olarak yanıt verir ve her sıcaklıkta uyku ortamınızı serin ve kuru tutar. Sıcaklık arttıkça Adaptive daha fazla nem buharlaştırır ve dolayısıyla daha kuru ve serin bir uyku ortamı sunar ve kişiye özel uyku iklimi sağlayarak uyku kalitesini arttırır.

Ekstra Destek ile Omurganızı Koruyun!

Vücuda doğru desteği sunmak için ekstra Hyper Konfor katmanı kullanılarak omurganın doğal eğrisinin korunması sağlanır.

Beş Bölgeye Ayrılan Destek

Vücudun 5 ayrı bölgesine farklı sertliklerde yaylar ile farklı destek sunan 5 Bölgeli Pocket Yay Teknolojisi, omurgaya optimum destek sunar. Her biri ayrı ayrı paketlenmiş olan yaylar birbirinden bağımsız çalışır ve eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini önler.

%30:

Konfor Yatak’ta “Dolu Dolu Kış İndirimi” 01.12.2020-31.01.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Konfor Yatak ev tekstili hediye çeki kampanyası dahilinde aynı mağazadan ve tek seferde yapılacak olan her 1.500TL’lik yatak alışverişine için 100TL’lik renkli ev tekstili hediye çeki verilecektir. Jasper Yatak kampanya dışıdır. Kazanılan indirim kuponları birleştirilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.