BEXLEY YATAK

Kat Kat Rahatlık

Usta ellerde tek tek işlenen kapitoneleri ve doğal ipliklerden dokunan Linen kumaşı uykunuza değer katar. 3 katmandan oluşan Tablet yaylar ise omurganıza tam destek sağlar. Bexley, sahip olduğu ekstra Pocket yay teknolojisiyle uyku kalitenizi arttırır ve uyku esnasındaki dönüşlerinizin en aza inmesine yardımcı olur.Linen Kumaş Teknolojisi

Özel olarak üretilen ve kalitesiyle diğer materyallerden kolayca ayırt edilebilen Linen kumaş, lüksün ve konforun muhteşem birleşimini yatağınıza getiriyor.

El İşçiliği ile Yaratılan Şıklık

Bexley’in usta ellerde ince ince işlenen kapitoneleri odanıza şık bir görünüm kazandırırken; ekstra konfor katmanları yumuşacık bir uyku ortamı oluşturur.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Vücudun Her Noktasına Tam Destek

Bexley yatakta 3 ayrı katman halinde kullanılan tablet yay sistemi ile hava sirkülasyonu sağlanır ve tablet yayların elastik yapısı sayesinde vücudun her bir noktasına doğru destek sağlanmış olur.

Benzersiz Destek, Sonsuz Konfor

Tek tek paketlenmiş yaylar, kişiye özel konfor sağlayarak vücudun ideal duruşunu destekler ve kaliteli bir uyku ortamı yaratır. Uyku dönüşlerinden eşlerin rahatsızlığını minimuma indirir.

%30:

Konfor Mobilya’da “%40'a Varan Dolu Dolu İndirim Kampanyası” 01.05.2021-30.06.2021 tarihleri arasında geçerli olup kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.