BEDFORD YATAK

Negatif İyon Etkisiyle Vücudunuzu Dengeleyin

Oxyon kumaş teknolojisi ile gün içinde elektronik eşyalardan yayılan UV ışınlarının ve zararlı iyonların olumsuz etkisini azaltan Bedford yatak, negatif yüklü iyonlarla kanın saflaştırılmasına yardımcı olur ve vücut içindeki negatif iyonları dengeler.İyonların Pozitif Etkisi

Oxyon teknolojisinde, kumaş negatif iyonlarla işlem görür, dolayısıyla metabolizmanızın verimliliğini artırır. Mevcut kentsel yaşam tarzımız, insan vücudunu elektronik ekipmanlardan, kimyasal maddelerden, asit yağmurlarından ve ultraviyole ışınlarından oluşan zararlı pozitif iyonlara maruz bırakmaktadır. Negatif yüklü iyonların kanın saflaştırılmasına yardımcı olur ve vücut içindeki negatif iyonları dengeler.

Yatağınız Temiz Kalsın

Çıkarılabilir, yıkanabilir ince ped, temiz uyku ortamınızı yıllar boyu korumanızı sağlar.

Kuş Tüyü Hafifliğinde Uykular

Kuş tüyü yumuşaklığındaki özel konfor katmanı, uyku kalitenizi arttırır ve kesintisiz bir uyku sunar.

Multi Yay Teknolojisinin Gücü

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış çelik yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur. Yayların çapları daha küçük ve m² başına düşen yay sayısı klasik yaylara göre daha fazla olduğu için daha yüksek dayanım ve omurgaya daha fazla destek sağlar.

TL

Konfor Yatak’tan Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası kapsamında Tüm Ürünlerde Etiketin Yarısı Uygulamasına ek Seçili Yataklara Nevresim Takımı Hediye Kampanyası; 01.04.2019 - 31.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için satış temsilcilerimize ulaşınız. Kampanya koşulları, dahil olan yataklar ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR