BEAL YATAK

Multi Spring teknolojisi kullanılarak vücuda uygulanan basıncı azaltan ve doğru desteği sunan Beal yatak, dinlendirici bir uyku için ihtiyacınız olan konforlu ortamı sizin için oluşturur. Yazlık ve kışlık olarak çift taraflı kullanıma uygun Beal, her mevsim uyku ikliminizi korur.Yumuşacık Uykular

Beal yatağın kendine özel tasarıma sahip örme kumaşı, narin dokusuyla uyku konforunuzu arttırmaya yardımcı olur.

Farklı Mevsimler, Farklı Teknolojiler

Bir tarafında kullanılan pamuk konfor katmanıyla yazın serin bir uyku ortamı hazırlarken diğer tarafında kullanılan yün konfor katmanıyla kışın vücut sıcaklığını dengeleyerek rahat bir uyku sağlar.

Eşsiz Konfor, Benzersiz Destek

Ekstra konfor katmanı, çelik yay sisteminin omurgaya sağladığı desteği arttırır ve omurgaya en doğru desteğin verilmesini sağlar.

Multi Yay Teknolojisinin Gücü

Isıl işlem uygulanmış ve mukavemeti arttırılmış çelik yay sistemi ile omurgaya doğru destek sağlar ve çok uzun yıllar formunu korur. Yayların çapları daha küçük ve m² başına düşen yay sayısı klasik yaylara göre daha fazla olduğu için daha yüksek dayanım ve omurgaya daha fazla destek sağlar.

TL

Eskiyi Getir Yeniyi Götür; Üstelik İkinci Ürün Etiketin Yarısı Kampanyası 1-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Stok 50 adet. Kampanya Pegal, Titus Set ve Konfor Mood ürün gruplarında geçerli değildir. Kampanya koşulları ve diğer ödeme seçenekleri için tıklayınız.

BANA EN YAKIN KONFOR