KAMPANYA DETAYLARI

%50'ye varan İndirimlerle Büyük Değiştirme Kampanyası !

Konfor ve Konfor Yatak’ta %50’ye Varan İndirimler kapsamında ürünlerin fiyat listelerinde yer alan “İndirimli Perakende Fiyat” sütunu geçerli olacaktır. 01.05.2020-20.07.2020 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde Vilevu Serisi, Hillary Serisi, Espanse - Nersa - Marlon Koltuk Takımları, Preston Köşe ve tüm tamamlayıcı ürünlerde (Sehpa, kitaplık ve dresuarlar) Etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır. Konfor Yatak'ta ise Büyük Değişim Kampanyası kapsamında baza ve başlıklar, Jasper yatak ve Ev tekstili hariç tüm ürünlerde fiyat listelerinde yer alan “İndirimli Perakende Fiyat” sütunu geçerli olacaktır. Belirtilen ürünlerde etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri için mağazalarımıza başvurabilirsiniz. Mobilya ve diğer ürün görsellerinin renkleri baskıdan dolayı farklılık gösterebilir. Fotoğraf çekiminde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir. Diğer ödeme seçenekleri için mağazalarımızı arayınız. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olup bu kampanya 01.05.2020-20.07.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı’nın 25.05.1994 tarih ve 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu fiyatlar sadece T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. ÖTV, KDV, vergi faiz oranları, döviz kurlarında oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu ilanda karşılaşılabilecek tipografik hatalardan Konfor Mobilya sorumlu tutulamaz. Bu kampanya başka bir kampanya ve / veya indirimler ile birleştirilemez. WEB sitesi içerisinde belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir.

  • 01/05/2020
  • 20/07/2020

KAMPANYA DETAYLARI

Genç Odası Alana Yatak Hediye

Konfor Genç Odası Kampanyası; kapsamında 2.990 TL ve üzeri tüm genç odası alımlarına 90x200 ölçüsünde Jasper Yatak hediye edilecektir. Kampanya 01.05.2020-20.07.2020 tarihleri arasında aynı mağazadan ve tek faturada yapılan alışverişlerde, fiyat listelerinde yer alan "İndirimli Perakende Fiyat” fiyat sütunu üzerinden 2.990 TL ve üzeri genç odası alımlarında geçerlidir. Ürün hediyesi nakde çevrilemez, alışveriş tutarından düşülemez. Farklı bir yatak talep edilmesi halinde hediye yatağın perakende satış bedeli tutardan düşülerek fatura edilir.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri için mağazalarımıza başvurabilirsiniz. Mobilya ve diğer ürün görsellerinin renkleri baskıdan dolayı farklılık gösterebilir. Fotoğraf çekiminde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir. Diğer ödeme seçenekleri için mağazalarımızı arayınız. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olup bu kampanya 07.01.2020-31.03.2020 tarihleri arasında geçerlidir. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı’nın 25.05.1994 tarih ve 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu fiyatlar sadece T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. ÖTV, KDV, vergi faiz oranları, döviz kurlarında oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu ilanda karşılaşılabilecek tipografik hatalardan Konfor Mobilya sorumlu tutulamaz. Bu kampanya başka bir kampanya ve / veya indirimler ile birleştirilemez. WEB sitesi içerisinde belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir.

  • 01/04/2020
  • 20/07/2020

KAMPANYA DETAYLARI

Sosyal Hayatı Destek Kredisi

KAMPANYA KOŞULLARI

• 6 AY ÖDEMESİZ TÜKETİCİ KREDİSİ AYLIK FAİZ ORANI %0,55’tir.
• Kampanya Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nda geçerlidir.
• Kampanya ilk 6 Ay ödemesiz kalan miktar 7. Aydan itibaren vade bitimine kadar eşit oranda bölünür.
• Kredi tutarı asgari 3.000 TL, azami 30.000 TL’dir.

Mayıs 2020 Fiyat Listesi

İncelemek için buraya tıklayın.