KAMPANYA DETAYLARI

Konfor Mobilya'dan Büyük Yılsonu İndirimi

TÜM ÜRÜNLERDE % 30 İNDİRİM ve İKİNCİ ÜRÜN ETİKETİN YARISI

Konfor’dan Büyük Yıl Sonu İndirimi Kampanyası kapsamında 7-31 Aralık tarihleri arasında tüm ürünlere fiyat listelerinde yer alan fiyatlar üzerinden Net %30 indirim uygulanacaktır. İkinci ürün alımlarında ise ürünün fiyat listelerinde yer alan “Perakende Fiyatı” üzerinden düşük fiyatlı olan ikinci ürüne, %50 indirim yapılacaktır. Kampanyaya dahil olmak için yapılacak olan ilk alımların aynı seriden ve en az iki modülden oluşan set halinde yapılmış olması gerekmektedir. İkinci ürün etiketin yarısı uygulamasında ürünün fiyat listelerinde yer alan “Etiketin Yarısı” sütunu geçerli olacaktır. Preto Plus ve Hillary Set Kampanya dışı olup etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır.

  • 07/12/2018
  • 31/12/2018

KAMPANYA DETAYLARI

Konfor Yatak'tan Değişim Kampanyası

ESKİYİ GETİR YENİYİ GÖTÜR – ÜSTELİK İKİNCİ ÜRÜN ETİKETİN YARISI

Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyası kapsamında 1 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm ürünlere fiyat listelerinde yer alan fiyatlar üzerinden Net %30 indirim uygulanacaktır. İkinci ürün alımlarında ise ürünün fiyat listelerinde yer alan “Perakende Fiyatı” üzerinden düşük fiyatlı olan ikinci ürüne, %50 indirim yapılacaktır. Üçüncü ürün alımlarında üçüncü ürün “%30 İndirimli Taksitli Fiyat” sütunundan hesaplanacak olup, 4. ürün alımlarında etiketin yarısı geçerli olacaktır. Pegal, Titus set ve Konfor Mood Ev Tekstili Kampanya dışı olup etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri için mağazalarımıza başvurabilirsiniz.

Mobilya ve diğer ürün görsellerinin renkleri baskıdan dolayı farklılık gösterebilir. Fotoğraf çekiminde kullanılan aksesuarlar fiyatlara dahil değildir. Diğer ödeme seçenekleri için mağazalarımızı arayınız. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olup bu kampanya 01.12.2018-31.12.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Konfor Mobilya ürünlerle ilgili her türlü değişiklik yapma ve kampanya sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanya T.C. Sanayi Bakanlığı’nın 25.05.1994 tarih ve 21940 sayılı tebliğ hükümlerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu fiyatlar sadece T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. ÖTV, KDV, vergi faiz oranları, döviz kurlarında oluşabilecek değişiklikler fiyatlara yansıtılacaktır. Fiyatlara %8 KDV dahildir. Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. Bu ilanda karşılaşılabilecek tipografik hatalardan Konfor Mobilya sorumlu tutulamaz. Bu kampanya başka bir kampanya ve / veya indirimler ile birleştirilemez. WEB sitesi içerisinde belirtilen tutarlarda yuvarlamalar sebebiyle küçük küsurat farklılıkları olabilir.

  • 01/12/2018
  • 31/12/2018

Konfor Mobilya Güncel Katalog

İncelemek için buraya tıklayın.

Konfor Yatak Güncel Katalog

İncelemek için buraya tıklayın.

Konfor Mobilya Fiyat Etiketleri

İncelemek için buraya tıklayın.

Konfor Yatak Fiyat Etiketleri

İncelemek için buraya tıklayın.