Yatak odanız güne hem başladığınız hem de sonlandırdığınız yerdir. Bu nedenle evinizin en önemli odasıdır. Yatak odanızın yaşam alanınızdaki önemini biliyoruz ve bu yazımızda ilham verici dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. 

Öncelikle odanız için size uygun ve kendinizi rahat hissedeceğiniz stili bulmanız önemlidir. Temelde günün stresinden uzaklaştıran bir yatak odası olmalıdır. Yatak odanızın benzersiz ve kişisel olmasını sağlamak için yatağınız ve yatak odası mobilyalarınız, ruh halini ve tarzını ayarlamanıza yardımcı olacak önemli parçalardır. 

Yatmadan önce kitap okumak için yan sehpa ile eşleşen rahat bir berjer alabilirsiniz. Bu size özel olan köşeye ayrıca dekoratif bir lambader de ekleyebilirsiniz.

Yatak odanız size özel ve kişisel tercihlerden oluştuğu için özel bir tasarıma sahip mobilyalar tercih edebilirsiniz. Konforlu ve dinamik tasarıma sahip ahşap detaylı karyola başlığı, tasarımı tamamlayan şifonyer aynaları ile Bass New Yatak Odası tam size göre! Yatak başı masalarıyla da depolama çözümlerinde kurtarıcı bir seçenektir . Ayrıca bu takımınıza her sabah bir gülümseme getirecek birkaç eğlenceli aksesuar ekleyebilirsiniz.

Yatak odasına şık bir detay katan yatak örtüsü olmazsa olmazlarımız arasındadır. Sadelikten yana tercih ettiğiniz mobilyalarınız için biraz daha gösterişli bir örtü, dekorasyonu tamamlayacaktır. Fresia yatak örtüleri pembe ve mavi göz alıcı renkleriyle yataklarınızı süslüyor. 

Zarif beyaz rengi ve bronz renk kulplarıyla Mirana Yatak Odası’nda gösterinin yıldızı yatak başlığıdır. Odanın merkezi yatağınızdır ancak dikkat çeken bir başlık dekorasyonu önemli ölçüde etkiler. Yatağınız olduğu üst duvara da odanın renklerine uyumlu bir tablo asabilirsiniz. Odanıza bir duvar saati koymak da dekoratif bir detaydır.

Yatak odanızda yatağınızın altına doğru geniş bir halı koyarsanız yatağınızı odaya görsel olarak sabitlemiş olursunuz. İç mekan bitkileri ile de uyku alanınızı yenileyebilirsiniz.

Aynalı kapaklara sahip dolaplar tercih etmeniz yatak odanızı daha büyük bir görünümde hissettirecektir. Haris Yatak Odasındaki sürgülü ve baştan sona aynalı bu dolap ile odanız daha geniş daha ferah.