Oturma odanızın havasını tek bir dokunuş ile değiştirebileceğinizi biliyor musunuz? Özellikle son yıllarda konforlu ve farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan berjer modelleri sizlere odanızın en güzel köşesini yaratma fırsatı veriyor.

Şık görünümü ve bununla birlikte rahat kullanımı ile ciddi anlamda bir ihtiyaç haline gelmeye başlayan berjer, sizin de salon dekorasyonu tercihleriniz arasında yer alabilir. Ev dekorasyonunuza uygun bir berjer seçiminde bulunarak, yaşam alanınızı hem daha konforlu hale getirebilir, hem de televizyon izlerken kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Vilevu Berjer

Bütün mobilyalarınızın arasında, kendine özel duruşuyla ve zevkinize göre seçilmiş bir berjer daima farkını ortaya koyacaktır. Berjer, bazen kitaplığınızın yanında, özel aydınlatması ve sağladığı rahatlıkla zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir okuma zevki sunabilir. Üzerine kurulduğunuzda dizinizi izleyebilir, küçük tamir işlerinizi keyifle yapabilirsiniz.

Carpinus Berjer

Yapılış amacı gereği berjer, kullanılan kaliteli minderleri, geniş ve yüksek arkalığı sayesinde vücut sıcaklığınızı korumanıza yardımcı olacağı için, soğuk bir kış gününde de en büyük yardımcınız olacaktır. Berjer, hareket ettirilmesi oldukça kolay bir mobilya olduğu için rahatlıkla pencerenizin önüne çekebilir, sıcak bir kahve eşliğinde karın ya da yağmurun tadını çıkarabilirsiniz. 

Laurus Berjer

Salonunuzda bulunan diğer koltuklara antiparalel şekilde 2 berjer konumlandırdığınızda odanızın diğer alanında ayrı bir bölüm oluşturabilirsiniz. Karşısında yapay bir şömine de hoş bir görünüm yaratmanıza olanak sağlayacaktır. Siz bir TV tutkunuysanız televizyona yakın kısımlara çapraz görünüm elde edecek şekilde berjerinizi koyabilir ya da pencere önüne yakın bir şekilde konumlandırarak manzara izleme alanı yaratabilirsiniz. Modern evlerin olmazsa olmazı berjer ile siz de yaşam alanlarınıza farklılık katabilirsiniz.  

Siz de “Rengarenk Berjerler ile Oturma Odanızın Havasını Değiştirin” ile ilgili bilgilerinizi aşağıdaki yorum alanında ve sosyal medya hesaplarımızda bizimle paylaşabilirsiniz. Konfor Mobilya’dan dekorasyon önerilerini ve daha fazlasını kaçırmamak için sosyal medyada da bizi takip edin!

Facebook Instagram Twitter Pinterest Youtube