Günümüzde hala dekorasyonun önemli bir parçası olmayı başaran Chester Koltuk modelleri, herkesin ilgisini çekebilen şıklığa ve konfora sahip. Modern ve retro tarzları aynı anda yansıtan Chester koltuk takımları ile yaşam alanlarınızı farklılaştırabilirsiniz. 

Chester koltuklar geçmişten gelen temel özelliklerini kaybetmeyerek detaylandırılmakta ve teknolojinin de etkisi ile farklı iskelet, kumaş ve model seçenekleri sunabilmektedir. Şimdi sizlerle Konfor Mobilya’nın yüksek konfora ve kaliteye sahip Chester koltuk modellerini inceleyelim.

Janine Koltuk Takımı

Konforu ön planda tutarak tasarlanan Janine Koltuk Takımı, sofistike detayları, şıklığı ve yumuşak çizgileri ile her alana kolayca uyum sağlayabilen kanepe modeli, her zaman popülerliğini koruyacak tasarımı ile size uzun yıllar boyunca severek kullanacağınız bir dekorasyon çözümü sunmaktadır.

Fenton Koltuk Takımı

Bazı tasarımlar vardır ki yıllarca kullanılmasına rağmen hiç eskimeden yeni kalırlar. Fenton Koltuk Takımı, geçmişten gelen dekoratif esintileri modern tasarım anlayışıyla harmanlayarak size konforlu bir yaşam sunar. Eğer mobilya seçiminde vazgeçilmeziniz konfor ve uzun ömürlü olması ise modern chester tarzını en iyi yönleriyle yansıtan Fenton Koltuk Takımı’nı tercih edebilirsiniz. 

Fenton Koltuk Takımı’nın üçlü ve ikili koltuğunda yatak olabilme özelliği ile size ekstra konfor sunuyor. Zengin kumaş ve kırlent alternatiflerine sahip Fenton Koltuk Takımı, sırt ve kollarda özel dikiş detayları ile şık ve modern bir tasarımı evinize taşıyor.

Caruzel New Koltuk Takımı

Alternatif yastık ve minderleri ile fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz koltuk seçenekleri, salonunuzda hem şık bir dekorasyon hem de konforlu bir alan yaratmak için doğru tercih olacaktır. Caruzel New Koltuk Takımı farklı yastık seçenekleri ile yaşam alanınızda konforlu bir ortam yaratabilirsiniz.

Web sitemizi ziyaret ederek Konfor Mobilya’ya ait diğer koltuk takımlarını inceleyebilir, kendi tarzınıza en uygun koltuk takımını bulabilirsiniz.

Siz de chester koltuk tarzı ile ilgili bilgilerinizi aşağıdaki yorum alanında ve sosyal medya hesaplarımızda bizimle paylaşabilirsiniz. Konfor Mobilya’dan dekorasyon önerilerini ve daha fazlasını kaçırmamak için sosyal medyada da bizi takip edin!

Facebook Instagram Twitter Pinterest Youtube