Detaylarıyla ilham veren, tarzınızı ve ruh halinizi yansıtan ve her evde mutlaka bulunması gereken orta sehpalar ev dekorasyonunuzun tüm havasını değiştirebiliyor. Modern orta sehpa modelleri ile salonunuzu ilham kaynağı haline getirebilirsiniz.

Amaris Orta Sehpa

Küçük salonlardan büyük salonlara kadar tüm salonların vazgeçilmezi olan orta sehpalar misafir ağırladığınız da size servis masası olarak hizmet verirken, salon içinde kullandığınız aksesuarları, kitapları, dergileri üzerinde muhafaza ettiğiniz, dekorasyonu güzelleştirmek için kullandığınız bir mobilyadır.

Grisea Orta Sehpa

Oturma odanızda alan problemi varsa bu gibi durumlarda mutlaka daha işlevsel ve alanı daha fazla daraltmayan eşyalar seçmelisiniz. Orta sehpalar salonunuzun genel havasına uygun seçilirse hayal ettiğiniz aksesuarlarla bütünlük sağlayacaktır. Ahşap ve metalin eşsiz uyumuna sahip Grisea Orta Sehpa ile evinizin havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Flemens Orta Sehpa

Orta sehpayı; dekorasyonunuzu tamamlamak, objelerinizi sergilemek, eşyalarınızı depolamak ya da üzerine çayınızı, kahvenizi koymak için kullanabilirsiniz. Kullanışlı ve aynı zamanda zarif bir görünüme sahip Flemens Orta Sehpa ile oturma odanızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz.

Garona Orta Sehpa

Salon veya oturma odası içinde yapacağınız dekorasyon türüne ve fikrine göre orta sehpa modeli tercih edebilirsiniz. Orta sehpa gibi önemi fazla olan ve özellikleri ile yaratıcı dekorasyonlar yapmanızı sağlayan mobilyalar ve aksesuarlar için Konfor Mobilya Mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Siz de “Modern Orta Sehpa Modelleri ile İlham Veren Salonlar” ile ilgili bilgilerinizi aşağıdaki yorum alanında ve sosyal medya hesaplarımızda bizimle paylaşabilirsiniz. Konfor Mobilya’dan dekorasyon önerilerini ve daha fazlasını kaçırmamak için sosyal medyada da bizi takip edin!

Facebook Instagram Twitter Pinterest Youtube