Büyük indirim fırsatlarını kaçırdım diye üzülmeyin. Konfor Mobilya’nın hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek büyük indirimi devam ediyor.

Evinize yeni bir soluk kazandırmak için uzun zamandır kullandığınız mobilyaları değiştirmenin zamanı gelmedi mi? İnsanın değişikliğe olan ihtiyacı, kendini en çok yaşam alanlarında hissettirir. Seçtiğiniz mobilyalar, aynı zamanda yaşam tarzınızın ifade biçimidir ve sizi anlatır. Yaşam alanınız ne kadar sizi yansıtıyorsa, o kadar mutlu olursunuz. Bu sebeple sizi mutlu hissettirecek, tarzınıza ve bütçenize uygun Konfor’lu bir mobilya seçimi yapmalısınız.

Seçiminizi yaparken bütçenizi aşmadan, zarif ve modern mobilyalarla evinize renk katmak çok da zor değil. Güncel indirim ve fırsatları iyi değerlendirdiğiniz takdirde uygun fiyatlarla, ihtiyaçlarınızı karşılayarak daha Konfor’lu ve stil sahibi bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Koltuk takımlarınızdan, yatak odanıza, yemek odanızdan ve oturma alanlarınıza kadar evinizde yenilemek istediğiniz her bir alan için Konfor Mobilya’nın kaçırılmayacak büyük indirim fırsatı tam size göre.

Şüphesiz ki mobilya satın alma sürecini en çok etkileyen faktör ürünün fiyatı ve uygulanan indirim miktarıdır. Mobilya kampanyalarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmeniz için Konfor Mobilya web sitesinde yer alan kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Hali hazırda devam etmekte olan ikinci bir ürün satın aldığınızda etiketin yarısı kampanyasından yararlanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Evinizin Havasını Değiştirecek Ürünler Konfor Mobilya’da

Sıcak renkler arasında yer alan bordo, oturma odası, salon ve yatak odası içinde göz alıcı modern dekorasyonlar yapmanızı sağlayan bir renktir. Bordo tonlarda duvarlara sahipseniz, zümrüt yeşilli tonlarında olan Laurus Koltuk Takımı gibi bir model ile kombin yapabilir, kusursuz bir uyumu yakalayabilirsiniz.

Renk kombini yaparken mavi koltuk takımı ile nötr renkleri kombinleyebilir, açık renkli tonlar ile sentezleyerek Mirana Koltuk Takımı modelinden ilham alarak zarif dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Mirana Koltuk Takımı

Bej ve açık renkli duvarlar için de yemek odası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bunun yanında, kombininizi seçeceğiniz yemek odasıyla aynı seriye ait bir Tv ünitesi ile tamamlayabilirsiniz. Böylece renk ve doku bütünlüğü bulunan mükemmel bir dekorasyona imza atabilir, bütçenizi düşünerek uygun fiyatlarla modern ve şık bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Konfor Mobilya’nın büyük indirim kampanyası sayesinde, evinizde istediğiniz tarzı yaratabilirsiniz.

Önemli Bir Ayrıntı:

Kampanya kapsamında Konfor Mobilya ve Konfor Yatak ürün gruplarının nakit alımlarında 2. ürün şartı aranmadan tüm ürünlerde etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır. Hilary Set, Genç Odası Serileri ile Pegal, Titus set ve Konfor Mood Ev Tekstili Kampanya dışı olup etiketin yarısı uygulaması yapılacaktır.

Peki Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Sizleri daha fazla meraklandırmadan detayları hemen paylaşıyoruz.

Konfor Mobilya’nın büyük indirim kampanyası 12.01.2019 – 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Demek oluyor ki tarihler 1 Mart 2019’u bulmadan size en yakın Konfor Mobilya mağazasına doğru hareket edebilirsiniz.

Kampanyalar sayfamızı takip ederek evinizin ihtiyaçları için pek çok fırsata göz atabilir, Konfor Mobilya ürünlerindeki etkileyici fiyatlardan güncel olarak haberdar olabilirsiniz.