Kış aylarında soğuk ve yağışlı havaların hayatımıza olumsuz etkileri olsa da, kış günlerinde içinizi ısıtacak dekorasyon önerilerini bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. Sıcak, huzurlu ve konforlu evlerimizde dinlenmenin rahatlığı bir başka. Dekorasyonda da her mevsimin kendine has ihtiyaçları ve kendine özel bir stili vardır. Basit değişimlerle yaşam alanınızı dekoratif şekilde de kış mevsimine hazırlayabilirsiniz. Kışın daha samimi, daha huzurlu bir dekorasyon sizlere daha değerli hissettirecek ve evinizde geçirdiğiniz zamanın değerini arttıracaktır.

Kış aylarında evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanlar oturma odası ve yatak odası oluyor. Bu alanlarda kullanacağınız ev tekstil ürünlerinde sıcaklık veren malzemeler tercih ederek soğuk kış günlerinde evinize sıcaklık katabilirsiniz.

Kış ayları için oturma odası dekorasyonunda ilk yapmanız gereken işlerden biri bazen birden gelen ürpertici soğuk hissini alması için kullanacağınız battaniyeler ve dekoratif küçük yastıklardan faydalanabilirsiniz. Bu yastıkları koltuk ve kanepelerde de kullanabilir yere sereceğiniz minderler ile de kullanabilirsiniz.

Yatak odanıza sıcak bir dokunuş yapmak ve yatak odanızın dekorasyon tarzını daha samimi bir hale getirmek istiyorsanız el işi paspaslardan da faydalanabilirsiniz. İsterseniz renkli isterseniz de tek renk tercih edeceğiniz paspaslar ile yatak odanıza hem sıcak bir dokunuş hem de farklı bir etki yaratabilirsiniz. Peluş detaylı dekorasyon objeleri özellikle yatak odasında kullanıldığında, yaratılmak istenilen sıcak atmosferi fazlasıyla sağlayacaktır.

Haris Yatak Odası

Kış mevsiminde günler kısa olduğu için güneş ışığı evimize daha az girer. Bunun için yaşam alanlarımızı daha aydınlık bir şekilde dizayn etmemiz ferahlık sağlar. Ayrıca dekorasyonda beyaz ve tonlarının yoğun olduğu, aralara küçük canlı renklerde dokunuşlar yaparak yaşam alanlarınızı kışa hazırlayabilirsiniz.

Kış günlerinde içinizi ısıtacak dekorasyon önerilerini sizler için hazırladık. Bunların dışında sizin gözlemlediğiniz bilgileri ve evinizde kullandığınız dekorasyonları bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin. Aşağıdaki yorum alanı ve sosyal medya hesaplarımız bunu paylaşmanız için oldukça uygun! Konfor Mobilya’dan dekorasyon önerilerini ve daha fazlasını kaçırmamak için sosyal medyada da bizi takip edin!

Facebook Instagram Twitter Pinterest Youtube