En iyi yatak aslında kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilendir. Kişinin kilosu, yaşı, boyu, yatağı paylaştığı birinin olup olmadığı, yataktaki yatış şekli, vücudunda ağrıyan bir bölgenin olup olmaması, terleme derecesi gibi bilgiler önemli etkenlerdir. Doğru yatağı seçmenin kolay bir iş olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak Konfor ailesi olarak size en uygun yatağı sunabilmeyi amaçlıyoruz ve ideal yatağınızı bulmanız için uyku uzmanı test robotunu sizler için tasarladık.

Konfor Yatak Uyku Uzmanı Test Robotu, sizin için ideal olan Konfor Yatağı bulmanıza yardımcı olmaktadır. Uyku uzmanı test robotunda fiziksel özelliklerinizden yatış pozisyonunuza kadar birden fazla etkene bakmaktadır. İşaretlediğiniz bilgilerin ardından size en uygun yataklar listelenmektedir. 

Vücut ağırlığınızı destekleyecek ve vücut şekline uygun yüzeye sahip bir yatak olması önemlidir. Telford Yatak bu destekleyen yüzeyi ile omurganızı sağlıklı bir hizada tutmak üzere geliştirilmiştir. 

Eğer sırt ağrınız varsa ekstra bir katmana sahip yataklar uygun olacaktır. Bu sırt ağrısı olan kişiler için idealdir çünkü tüm vücudunuzu kaplar. Helston Yatak ile vücudunuzun dinlenmesini sağlayın.

Alerjik durumlar da ideal yatağı bulmanıza engel olabiliyor. Yatağınızın toz akarlarına ve küflere karşı dayanıklı olması önemlidir. Tahriş edici maddeleri uzak tutmak için alerjene dayanıklı bir yatak seçmelisiniz. Lynton Yatak sanitized kumaş teknolojisine sahiptir ve hijyenik koruma sağlayarak bakterileri ve mantarlar gelişimini etkin bir şekilde önler. Bunun yanında lekeleri ve kokuları ortadan kaldırır ve toz akarlarını giderir.

İdeal yatak seçiminde uyku posizyonlarının da etkisinden söz etmiştik. Yan, yüzüstü veya sırtüstü yatışlarda tek bir bölgeye uygulanan bir basınç hissediliyorsa yatağınızı değiştirmeniz gerekebilir. Tercih ettiğiniz yatış pozisyonunuza göre yatağınızın vücudunuza göre şekillenmesi önemlidir. Basınç indirgeme özelliği ile Esperar Yatak vücudun şeklini alarak kaliteli bir uyku sunar.

Yatağınızı paylaştığınız biri var ise ideal bir yatağı bulmak daha zor görünebilir. Tercihlerinizin farklı olduğunu düşünseniz de uyku uzmanı test robotu ile ideal yatağınızı bulabilirsiniz. Eşlerin uyku dönüşlerinden etkilenmesini önleyen özellikteki Neuvi Yatak aradığınız konfor olabilir.

Vücut sıcaklığını korumak, her sıcaklıkta uyku ortamınızı serin ve kuru tutmak ister misiniz? İdeal yatağınızı seçerken sıcaklık değişimlerine cevap verebilmek önemlidir. Hemen incelemek isterseniz Brecon Yatak tam size göre!

Hangi yatağın sizin için en iyi olduğunu belirliyor ve uyku kalitenizi artırmak için kaliteli uyku deneyimlerini artırmayı amaçlıyoruz. Uyuduğunuz andan sabah uyandığınız o ana kadar ve günün geri kalanında yüksek potansiyelde hissetmenizi sağlamak için buradayız.

Uyku uzmanı test robotunun önerdiği yataklardan birini satın alırsanız kampanya kapsamında 150 gün iade hakkınız bulunmaktadır. Koşulsuz değişim sadece 1 defa için geçerli olup 150₺ “Servis Bedeli” karşılığı gerçekleştirilir. Tüm alım ve değişim işlemlerinin aynı satış noktasında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.