Günümüzde modern evler için koltuk takımı dendiğinde ilk akla gelen köşe takımları oluyor. Model  seçenekleri gittikçe artan köşe takımları pek çok eve uygun olacak şekilde dizayn edilebiliyor. Tartışmasız pek çok koltuk modeline göre çok daha fazla konfor sunan köşe takımları özellikle modern ve kullanışlı evlerin simgesi haline gelmiş durumda.

Klasik çizgiler ile rahatlığı bir araya getirmesiyle ailelerin vazgeçilmesi olan köşe takımları genellikle kolay temizlenebilen kumaşlardan üretiliyor. Özellikle oturma odasında sürekli kullanılacağı için herhangi bir lekelenme halinde, lekenin kalıcı olmaması için silinebilir kumaş dokusuna sahip koltukları tercih etmek çok daha avantajlı olacaktır.

Asprey Köşe Takımı

L koltuklarda aranan özelliklerden biri de yatak olabilmesi ve eşya saklama kapasitesi bulunması. Geniş sandık hacmine sahip olan modelleri kullanmak daima işinizi kolaylaştırır. Ayrıca çıkarıp değiştirilebilen ya da yıkanabilen modeller küçük çocuğu olan ve ya sık sık misafir ağırlayan evler için ideal tercih. Hillary köşe takımı bu konuda şüphesiz en iyi alternatiflerden biri.

Hillary Köşe Takımı

Modiler yapıları sayesinde kullanımları kolay olan köşe takımları, ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda evinizin her köşesinde istediğiniz şekilde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir mobilyaya dönüşüyor.

Köşe takımı modellerinin vazgeçilmezi olarak kabul edilebilecek yastıklarda kullanılan renklerle bile beyaz takımlar bile evlere renk katabiliyor.