Kültürümüzde davetler, ev sahipleri için tam olarak birer sınav zamanıdır. Özellikle arkadaş toplantıları, doğum günleri ve bayramlar gibi evin kalabalık ziyaretçilere açıldığı zamanlarda bu durumun etkileri katlanarak artmaktadır.

Misafirlerinizin ilk izleniminin olumlu olması için özen göstermeniz ilk alan antre ve hol bölümüdür. Bu bölümün düzenli olduğundan emin olun. Temizlik ve toplama işlemleri bittiğinde bu alanı canlı çiçekler, güzel kokulu bir mum ve yumuşak bir aydınlatma ile tamamlayabilirsiniz.

Fenton Koltuk Takımı

Eskiden evlerin salon ve oturma odası iki ayrı oda şeklinde ayrı kullanılırdı. Salon misafir geldiğinde açılacak bir oda olarak görülür ve bu odanın kapısı kapalı tutulurdu. Misafir, evin bir odasını yalnızca onlara ayıracak kadar kıymetlidir. Fenton Koltuk Takımı hem kendi günlük kullanımız için eşsiz bir tercih, hem de misafirlerinize kendilerini özel ve ayrıcalıklı hissettirecek bir tercih.

Davet öncesi evin en kişisel ve özel alanlarından biri olan banyo bölümünde bol miktarda temiz el havlusu, el losyonu ve sabun bulundurduğunuzdan emin olun. Antrede olduğu gibi aromaterapi kokular ile ilk etkiyi güzelleştirebilir, havayı temizlemek için yatıştırıcı kokulu bir mum yakabilirsiniz.

Laurus Yemek Odası

Davetin en can alıcı noktası, yemek odası dekorasyonu. Yemek masası çoğunlukla dekorasyonda en göze çarpan alan olur. Bu nedenle, yemek odası aslında dekorasyonda atlanmaması gereken önemli bir bölümdür. Yemek düzeni öncesinde masanızda taze çiçeklere yer vermeyi düşünebilirsiniz. Doğayı ve dengeyi temsil eden yeşilin enerjisini, şık ve modern çizgilerle birleştirerek tasarımını tamamlayan Laurus Yemek Odası, dairesel formlu aynaları ve özgün tasarımlı konsolu ile salonunuzda davetkar bir görünüm oluşturacak.