Ev düzenlemenin sırrı, her şeyin belirli bir yerinin olmasıdır. Düzenli bir eve sahip olmak, temiz bir eve sahip olmaktan çok farklıdır. Evet, her ikisi de mutlu ve konforlu bir yaşam alanı sürdürmek için önemlidir ancak eşyalarınızı doğru yerlerde bulundurmanın kolay yollarını uygulamak için biraz yaratıcılık gerekebilir. Evinizdeki dağınıklığı azaltacak, tüm alanları ve eşyalarınızı en kullanışlı şekilde organize edebileceğiniz bazı ipuçlarını sizinle paylaşacağız. 

Oturma odanızda mobilya ve diğer eşyaları düzenlerken tüm büyük ve küçük parçaları bir alanda veya odanın bir tarafında gruplandırmamaya dikkat etmelisiniz çünkü dekorasyonda denge her zaman önemlidir.

Büyük bir salonunuz varsa, iki alan oluşturarak bu alanı bölebilirsiniz. Böylece oturma bölümü ve yemek bölümünü organize edebilirsiniz. Mutfağınızda yer kaplayan yemek takımlarınızı  Flemens Yemek Odası’nın geniş alana sahip konsolunda saklayabilirsiniz. Böylece yemek bölümünüzde bulunan konsolunuzda bu takımlarınıza rahatlıkla erişebilir ve düzenli bir alan yaratabilirsiniz. 

Dolabınızda saklayamadığınız pike, yastık gibi eşyalarınızı geniş depolama alanı olan Espanse Koltuk Takımı sayesinde muhafaza edebilirsiniz. 

Dergilerin ve kitapların oturma odasının düz yüzeylerinde birikmesini önlemek için, istiflenebilir bir dosya sepeti amacında dekoratif sepetler alabilirsiniz. 

Ekstra çekmeceleri veya rafları olan çok işlevli Bass New TV ünitesi sayesinde uzaktan kumandalar, oyun konsolları vb. eşyalarınızın ortada olmasını veya kaybolmasını engelleyebilirsiniz.

Salonunuzda açıkta kalan kablolarınız olabilir. Bu rahatsız edici kabloları saran ve gözden uzak tutacak bir kablo saklama kılıfına sahip olabilirsiniz. Masa ve konsolların üzerinde resim çerçeveleriniz varsa salonunuzun bir köşesinde bunları toplayabilir ve duvara asabilirsiniz. Böylece hem estetik ve dekoratif bir görüntü elde etmiş hem de boş alan kazanmış olacaksınız.

Öncelikle gününüz yatak odasında başlar ve biter, bu yüzden yatak odasını düzenli tutmak çok önemlidir. Taşan çekmeceler, düzensiz zeminler ve dağınık bir yatak sizi mutlu etmeyecektir. Sezon dışı giysileri saklamak için yatak altı depolama alanı olması, dolabınızdaki kullanılmayan kıyafetleri ve bunların yarattığı dağınıklığı ortadan kaldıracaktır. Shelnat Baza, tarzınızdan vazgeçmeden ekstra alan elde etmenin harika bir yoludur.  Yatak altında depolama için uygun yeriniz yoksa dolabınız içinde kullanabileceğiniz kutular, sepetler, askılıklar büyük bir kurtarıcı görevi üstlenecektir. Böylece eşyalarınızın nerede olduğunu bilecek ve dağınıklık yaşamadan bulabileceksiniz. 

Banyonuzu düzenlemede taş veya ahşap bir levha ile lavabo köşesine ek bir raf yapabilirsiniz. Böylece küçük eşyalarınızı koyabilir lavabo üzerinde boş alan yaratabilirsiniz. Havlular, şampuanlar, diş fırçaları, yedek tuvalet ruloları gibi banyonuzda kullandığınız eşyalarınız için banyo dolabı raflarınızı organize edebilirsiniz. Açık ve kapalı raf karışımları banyonuz için idealdir. Sürekli kullanmadığınız eşyalarınızı gizli bölmelere alabilirsiniz. Kozmetik malzemeleriniz için dolabınıza raf içi düzenleyeci yerleştirerek karmaşadan kurtulabilirsiniz.