Zor zamanlar geçirdiğimiz bu günlerde evlerimizde kalıp yepyeni bir düzen kurmaya çalışıyoruz. Konfor ailesi olarak evinizde keyif ve huzuru artıracak birkaç öneri sunmak istiyoruz.

Kitaplığınızdan, ailenizin de çok seveceği bir kitap alın. Tüm aile üyelerini görebileceğiniz, onların da sizi rahatlıkla duyabileceği bir köşeye oturun ve serüven başlasın. Bu eğlenceli ve kültürel etkinlikle geniş oturma alanına sahip Natello Koltuk Takımı‘nda evin tüm bireylerine yetecek yer var.

Chloe Yatak Odası

En son ne zaman mutfakta uzun zaman geçirip en sevdiğiniz yemekleri yaptınız? Bu sefer misafir çağıramayacak da olsanız kendinize lezzetli bir yemek listesi çıkarabilir, yemek odanızda Chloe Yemek Odası eşliğinde uzun ve lezzetli bir gece planlayabilirsiniz. 

Hepimiz stresli bir dönemden geçiyoruz ve bu stresi yönetmek için meditasyon yapabilirsiniz. Meditasyon yapmak rahatlamanıza ve sizi hayata, dengeye hazırlamaya yardımcı olacak, iyi bir enerji oluşturmanızı sağlayacaktır.

Okumak isteyip bir türlü zaman ayıramadığınız kitaplarınız elbette vardır. Fenton Berjer’e kendinizi bırakın ve kendinize bu değerli vakti ayırın. 

Mirana Yatak Odası

Geniş bir alana ve kullanışlı raflara sahip Mirana Yatak Odası kıyafet dolabınızı düzenleme vakti geldi. Kullanmadığınız kıyafetleri ayırabilir, rafları düzenleyebilirsiniz.

Kısıtlı zamanlarda örneğin işten eve geldiğinizde bir iki saat televizyon karşısında zaman geçirebiliyordunuz. Oysa şimdi daha geniş vaktiniz var ve Bass New TV Ünitesi karşısına geçip izlemeye fırsat bulamadığınız programlara bakabilir, keyfini çıkarabilirsiniz. 

Asprey New Köşe

En sevdiklerinizle pike altında film izleme keyfine kimse hayır diyemez. Sıkılmadan izleyebileceğiniz, zevkinize göre bir film seçtikten sonra geriye sadece mısırları patlatmak kalıyor. Asprey New Köşe size bu aktivitede eşlik edebilir, evde konforlu ve güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Eğlendiren veya öğreten videolar izlemek çevrimiçi hayatı daha fazla keşfetmek de bu dönem sizi memnun edebilir. Ayrıca bir hobi üzerinde çalışmak, aynı zamanda bu başarı duygusunu oluşturmanın yanı sıra sağlık ve moralin geliştirilmesine de yardımcı olur.

Bedford Yatak

Çalıştığınız veya okula gittiğiniz zaman uykunuzdan uyanmak ne kadar zordu ve daha fazla yatmak için neler verirdiniz değil mi? Şimdi Bedford Yatak’a uzanın ve kuş tüyü hafifliğinde uykuların tadını çıkarın.

Çoğu temel egzersiz hareketi ekstra bir ekipman gerektirmez. Evinizde olduğunuz sürede egzersiz konusunda araştırma yapmak ve sizin için işe yarayacak temel bir egzersiz rutini bulmak için bol zamanınız var. Hatta dengede durabilmek için mobilyalarınızı da egzersize dahil edebilirsiniz 🙂

Siz de evde sıkılmadan vakit geçirmek için uyguladığınız aktiviteleri ve yöntemleri aşağıdaki yorum alanında ve sosyal medya hesaplarımızda bizimle paylaşabilirsiniz. Konfor Mobilya’dan dekorasyon önerilerini ve daha fazlasını kaçırmamak için sosyal medyada da bizi takip edin!

Facebook Instagram Twitter Pinterest Youtube

Evinizde yaşayacağınız daha nice güzel anlarınız olması dileğiyle..