Yaşam alanınızı renklendirmek için biblolar, saatler ve aksesuarlar kullanabilirsiniz ancak daha canlı göstermek için canlı çiçekler kullanmanızı öneririz. Canlı çiçekler yenilenmeleri sayesinde ortama enerji katarlar. Evde çiçek yetiştirmek kimi insanlar için tutku kimileri içinse hobi olarak değerlendirilse de yeşil ve doğaya duyulan özlemden kaynaklanır. Dekorasyonda canlı çiçek seçilmesindeki amaç ise çiçeğin büyümesi için emek verildiğinde çiçeğin aksesuar olmaktan çıkarak evinizin parçası haline gelmesini sağlamaktır.

Bass New Köşe Takımı

Canlı çiçeklerinizle muhteşem bir uyum yakalayacak olan Bass New Köşe Takımı, her mevsime, her ortama uyum sağlayan kumaşıyla sadeliğin büyüsünü evinize taşıyor.

Dekorasyonunuzu tamamlarken hangi renk çiçek kullanılacağı kadar çiçeğin kullanılacağı yerde önemlidir. Oturma odasında kullanılacak çiçeklerde taze saksı çiçekleri tercih edilerek mekâna canlılık katılırken, yatak odasında kısa boylu bir vazo içinde güller ve leylaklar kullanarak güne güzel kokular içinde başlayabilirsiniz.