Konfor Mobilya’nın Hızla Büyüyen Bayi Ağında Siz de Yerinizi Alın!


Mobilya Alışverişlerinde Birinci Tercih Olun!


Mobilya sektöründe 20 yılı aşkın süredir trendlerin öncüsü olarak, yenilenen vizyonumuz ve modern konseptimizle büyümeyi sürdürüyoruz. Farklı yaşam alanlarının kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayan portföyümüzü müşterilerimizle buluşturmanın en etkili yolunun tüm Türkiye’ye yayılan mağazalar sayesinde olacağına inanıyoruz. Modern bir konseptle tasarlanan Konfor Mobilya ve Konfor Yatak mağazaları, müşterilerimizin zamanla değişen ve daha sık yenilenen mobilya ve uyku ürünleri arayışında ilk ve son durak haline geliyor.

Tüketim alışkanlıklarının geçirdiği dönüşüm sonucunda, modern ve trend mobilyalar artık çok daha hızlı bir döngü içinde tercih ediliyor. Mobilya sektörünü hareketlendiren bu dönüşüme öncülük etme hedefiyle, ürün portföyümüzü gelişen teknolojiden faydalanarak dinamik hızımızla sade,modern ve fonksiyonel bir tasarım diliyle oluşturduk. Bu eşsiz ürün portföyünü, etkili pazarlama faaliyetleri, üstün satış sonrası hizmetler ve yüksek müşteri memnuniyetiyle güçlenen marka algımızla destekleyerek, markalarımızı birer cazibe merkezine dönüştürüyoruz.

Güçlü bir büyüme stratejisini hayata geçirdik ve gelecekte sektörün öncüsü olmayı sürdürmek için gerekli tüm yatırımları yapmaya hazırız. Konfor Mobilya'nın bayi ağına katılarak, siz de sektörün en hızlı büyüyen markasının gücüne ortak olun!

FRANCHİSE TALEP FORMU

KVKK Aydınlatma metni’ni Okudum, Onaylıyorum